Nieruchomości

ciekawe artykuły tematyczne!

Home » Architektura » Budownictwo drewniane

Budownictwo drewniane

Posted by admin Categories: Architektura
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mieszkanie do wynajecia w Poznaniu (6)W ostatnich latach możemy zaobserwować coraz większe zainteresowanie jeżeli chodzi o domy z drewna. Mają one szereg zalet, dlatego też zwolenników budownictwa drewnianego jest coraz więcej.
Przede wszystkim taki dom można wybudować o wiele szybciej ze względu na to, że nie ma żadnych przeciwwskazań, aby budować go zimą. Wbrew powszechnej opinii są one równie wytrzymałe jak domy murowane, a dodatkowo są dużo łatwiejsze w przebudowie. Drewniane budownictwo cechuje także duża energooszczędność i niskie koszty eksploatacji. Zastosowanie nowoczesnych technologii i materiałów izolacyjnych pozwala ograniczyć do minimum straty ciepła. Warto też dodać, że drewno wprowadza przyjazny dla człowieka mikroklimat, dzięki czemu w drewnianym domu możemy przyjemnie odpocząć i oddychać pełną piersią.
Trzeba jednak liczyć się też z problemami związanymi z budową takiego domu. Mimo, iż ten sektor budownictwa rozwija się w Polsce coraz szybciej, to nadal brakuje rzetelnych wykonawców, a błędy czy niedociągnięcia popełnione w trakcie budowy mogą negatywnie wpłynąć na komfort mieszkania w takim domu.

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

check my blog - chea

Our agency has a few years of experience on the ...

Nadzór inwestorski (3)

Inwestycje w nieruch

Inwestowanie w nieruchomości już od dawna jest uważane za jeden ...

Nadzór inwestorski (2)

Budownictwo wodne: z

Zapory wodne są bezsprzecznie monumentalnymi obiektami. Budownictwo tego typu miejsc ...