Nieruchomości

ciekawe artykuły tematyczne!

Home » Architektura » Nasz dom…

Nasz dom…

Posted by admin Categories: Architektura
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Mieszkanie do wynajecia w Poznaniu (8)Prawdziwy mężczyzna powinien spłodzić syna, zasadzić drzewo i… oczywiście wybudować dom. Nie jest to jednak tak przystępne jak pozostałe wspomniane wymogi. Mając na uwadze nowo wprowadzone wymagania dotyczące energooszczędności musimy uwzględnić dodatkowe koszty w kosztorysie. Warto wspomnieć, iż co roku koszty budowy gniazda rodzinnego rosną o kilka procent. Taki fakt jest jednak motywujący, gdyż skłania nas do szybszego działania. Jak rozpocząć budowę domu?
Oczywiście nie obędzie się bez pozwolenia na budowę i projektu domu. Na podstawie tych dwóch skrawków papieru opierają się dalsze czynności. Kolejnym krokiem jest rozprowadzenie kanalizacji pod podkładem i budowa fundamentów. Jest już baza, a więc dalej będzie jak z górki. Możemy teraz murować ściany, wykonać stropy i ułożyć pokrycie dachowe. Budownictwo to wspaniała przygoda, której kolejnym etapem jest wykonanie instalacji wewnętrznych. Na ten moment konieczne jest tynkowanie oraz szlichtowanie. Przyszedł wreszcie czas na dopracowanie ostatnich szczegółów: montaż okien i drzwi.
Budowa własnego dachu nad głową to przełomowy moment dla każdego człowieka. Odtąd ten budynek będzie świadkiem najpiękniejszych chwil w naszym życiu. Dlatego warto, abyśmy czuli się tam bezpiecznie i budowę zapamiętali jako coś niesamowitego i nowatorskiego.

Comments are closed.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

Ciekawe wpisy

check my blog - chea

Our agency has a few years of experience on the ...

Nadzór inwestorski (3)

Inwestycje w nieruch

Inwestowanie w nieruchomości już od dawna jest uważane za jeden ...

Nadzór inwestorski (2)

Budownictwo wodne: z

Zapory wodne są bezsprzecznie monumentalnymi obiektami. Budownictwo tego typu miejsc ...